Šogad pazīstamais mēbeļu ražotājs B&B Italia pieteica sevi Milānas dizaina nedēļā ar nebijušu vērienu, izstādot vienlaicīgi divas ekspozīcijas. Vienu ierastajā vietā salonā via Durini 14  ar jaunumiem no B&B Italia un Maxalto kolekcijām un otru mēbeļu mesē Salone internacionāle del Mobile RHO halle 16 ar īpašu āra mēbeļu un aksesuāru klāstu no B&B Italia.. Ar savu izvēli dublēt savu klātbūtni B&B uzsver jaunu dizinu pārpilnību un kompānijas aktīvo darbību, par ko liecina jaunas ražotnes atvēršana Brianzā pagājušajā gadā un atgriezšanās mēbeļu mesē Ķelnē janvārī.
 
Flat C  /Antonio Citterio/
 
 Inovatīva un tehnoloģiski smalki izstrādātā plauktu sistēma , kura pārsteidz ar maksimālu konstrukcijas vieglumu  un estētisko eleganci. Flat C ir elastīga dizaina plauktu sistēma ar plašām modulēšanas iespējām, kas palīdz atrisināt dažādu telpu funkcionālos uzdevumus. No sistēmas elementiem var iekārtot bibliotēku, mājas biroju vai kinozāli, maksimāli izmantojot telpu saglabāt dizaina kvalitātes. Tā ir izpelnījusies nepārprotamu arhitektu un dizaineru atzinību, tāpēc ir papildināta ar jaunām plauktu dimensijām, kā arī slēgtajiem elementiem un virsmas apdarēm.
 
Mini Papilio un Love Papilio /Naoto Fukasawa/
 
2012. gadā Papilio ģimenē ir pieaugums.Turpinot krēsla Grand Papilio  dizaina līniju Naoto Fukasawa ir radījis divus jaunus produktus. Mini Papilio ir krēsls, kurš neraugoties uz samazinātajiem gabarītiem ir saglabājis skulpturālu eleganci, tāpēc izcili papildinās kā privātu interjeru tā arī sabiedriskās telpas. Love Papilio ir divvietīgs dīvāns, kurš atbilstoši nosaukumam ar augsto aizmuguri it kā aptver abus tajā sēdošos. Tas ar savu lakonismu un šarmu atsvaidzinās biroja uzgaidāmo telpu, atraktīvu kabinetu vai papildinās esošu interjeru.
 
Tobi – Ishi galds / Edward Barber un Jay Osgerby/
 
Par to, ka galda autori to radot ir iedvesmojušies no austrumiem, liecina tam dotais nosaukum  Tobi – Ishi – dekoratīvs akmens, ko lietoja japāņu dārzos.
Galda neregulārās formas virsma un balstošās plaknes, atkarībā no skatu punkta un perspektīvas, veido dažādas kompozīcijas kas atgādina šos gludos akmeņus. Galda apdarē izmantots cementa pārklājums, kas panākts apvienojot jaunākās tehnoloģijas un roku darbu. Liešanas procesā virsmas faktūra katram izstrādājumam veidojas atšķirīga un neatkārtojama.
 
 
Husk un Husk Outdoor /Patricia Urquiola/
 

Krēslu kolekcija papildināta ne tikai ar jauniem materiāliem un izmēra iespējām, bet arī radīta Husk Outdoor krēsla versija. Tam izmantotie materiāli, kā arī spilveniem izmantotais audums, no kura virsmas lietus ūdens notek, nevis iesūcas šķiedrās paredzēti ērtai lietošanai āra apstākļos.

B&B Italia kolekcijas varat apskatīt un pasūtīt salonā INSPIRA K.Ulmaņa gatvē 114/2.