Piedāvājumā divi zemesgabali: 676m2 un 338m2 Ķīpsalā, Āzenes ielā

Kopējā gruntsgabala platība, apvienojot: 1014m2

No zemesgabala paveras lielisks skats pār Daugavu uz Vecpilsētas panorāmu. Objekts atrodas Ķīpsalā, Daugavas krastā, netālu no jahtu piestātnes un jaunizveidotās Ķīpsalas pludmales pie Vanšu tilta. Ķīpsala – zaļā oāze Daugavas kreisajā krastā, kas piedāvā mierīgu un harmonisku vidi tās iemītniekiem, kā arī kultūras iespējas un sabiedrisko dzīvi 500m attālumā.

Tālrunis informācijai: +371 67500200


Uz šī zemesgabala Vincents Arhitekti ir izstrādājuši projektu apartamentu ēkai (sadarbībā ar Gianni Botsfort arhitektu biroju Londonā)

Apartamentu ēkā ir paredzēti 4 stāvos izvietoti 14 dzīvokļi ar dzīvojamo platību no 84- 207 m2. Visiem dzīvokļiem ir paredzētas terases, lai varētu baudīt skaisto skatu uz Daugavu un Rīgas vēsturisko centru. Katram pirmā stāva dzīvoklim ir paredzēts neliels dārzs uz apakšzemes stāvvietas jumta. Iedzīvotāju ērtībai- auto stāvvietas un glabāšanas telpas apakšzemes stāvā.

Ēka plānota risināt kā ilgtspējīgas, mūsdienīgas arhitektūras paraugs, kas respektētu Ķīpsalas esošo vēsturisko apbūvi un pilsēttelpas raksturu, kā arī būtu pāreja, buferzona uz daudzstāvu apbūvi blakus kvartālos. Ēkas inženiertehniskajos risinājumos tiek plānots izmantot inovatīvas, videi draudzīgas un energoefektīvas tehnoloģijas. Būvapjoma apdare paredzēta ar laikmetīgu koka apdari.