Pagājušajā nedēļā Latvijas labākie arhitekti un dizaineri bija pulcējušies salonā PopArt-Natuzzi, lai atzīmētu Arhitektūras veicināšanas fonda izdotās grāmatas Process 3. Jaunā arhitektūra Latvijā atvēršanu. Uz pasākumu ielūdza grāmatas redaktore Ieva Zībārte un  Arhitektūras veicināšanas fonda ilggadīgais sadarbības partneris – dizaina salons Insipra. 

Jaunā arhitektūra Latvijā ir trešais sērijas Process izdevums, kas piedāvā visplašāko ieskatu arhitekta praksē un izglītībā. Izceļot ēku rekonstrukciju, kultūras būvju, izstāžu dizaina, villu, lauku sētu, dzīvokļu, biroju un kafejnīcu telpisko kvalitāti, grāmata novērtē Latvijas arhitektu spēju ar atzīstamiem rezultātiem darboties vēsturiskās vides rekonstrukciju un mazās arhitektūras nišā. Grāmata turpina arī iepriekšējos izdevumos aizsāktos Rīgas pētījumus, apkopojot tendences, kas mainījušas pilsētvidi 2009.–2012. gadā. Rīgā ir nostiprinājies publiskā labuma un radošo kvartālu jēdziens, pilsētas tēlu veido ne tikai vēsturiskā arhitektūra, bet arī gastronomija un sports. Jaunie Rīgas zīmoli, Latvijas ekonomika un radošās uzņēmējdarbības veidošanās grāmatā pirmo reizi apkopota vairāk kā 200 zīmolu, vietu un notikumu infografikā.

Grāmatā starp labākajiem pēdējo gadu projektiem Latvijā ir ietverti arī trīs arhitektu biroja Vincents veidoti projekti- "penthouse" apartamentu izbūve Kalpaka bulvārī, dzīvokļa rekonstrukcijas un interjera projekts Zaubes ielā, kā arī biroja interjers Ulmaņa gatvē.