Jaunie modeļi, kas apskatāmi Natuzzi Italia salonā:

ICON – mūsdienīgs veltījums Natuzzi tradīcijai. Dīvāna mīkstais un apjomīgais veidols atsauc atmiņā tradicionālos 80.-to un 90.-to gadu modeļus. Pieejams dažādās konfigurācijās ar auduma vai ādas apdari. Icon kolekcijā ietilpst arī kafijas galdiņi un lampas. 

KENDO- Dīvāns, kura modulēšanas iespējas ir praktiski neizsmeļamas. Dizaineri Manzoni & Tapinassi ar šo dīvānu ir radījuši izsmalcinātu personību, kas jebkurā interjerā priecēs ar luksusa detaļām un izmeklētu komfortu. Atsevišķos moduļus ar vai bez zviļņa, iespējams brīvi savienot, mainīt, pārvietot pēc individuālām vēlmēm.

LEM – viegls, svaigs un jauneklīgs dizains dīvānam, kurš ir ne tikai ārkārtīgi ērts, bet arī plaši modulējams un pielāgojams arī nelielām telpām. Dizainers Claudio Bellini.

IAGO - Viens no vispieprasītākajiem Natuzzi modeļiem. Tīras dizaina līnijas un pārsteidzoša funkcionalitāte - dīvāns pārvēršas ērtā zvilnī ar vieglu rokas pieskārienu.

PENELOPE - universāls un plaši pielietojams atpūtas krēsls ar izsmalcinātam koka un metāla kājiņām.

VENERE- ādas apdares gulta, kuras dizainu veido no jebkura skatu puncta pievielcīgas, tīras un juteklīgas līnijas. Pieejama arī 130cm plata vienguļama versija.