Tuvojoties gada siltajai sezonai, B&B Italia prezentē jauno āra mēbeļu kolekciju, kuru plašāka publika pirmo reizi varēs aplūkot Milānas mēbeļu izstādes laikā. Kā būtiskākie jaunumi minami dizaineres Patricia Urquiola jaunie modulējamie āra divāni Butterfly un Fat.

Dīvāns Butterfly savu nosaukumu ir ieguvis no formas, ko veido muguras un roku balsta savienojuma vieta. Šī modulārā sistēma viegli piemērojama dažādām neformālām vidēm. pamatelements ir pufs, ap kuru dažādās formās, pievienojos roku balstu vai muguras balstu, veidojas ērts dīvāns. Sistēmā ietilpst arī mazi pīti galdiņi un konsoles, lai veidotu harmonisku kompozīciju. Dīvānu raksturojoša iezīme ir tā inovatīvais, īpaši āra apstākļiem piemērotais audums, kas vienlaikus ir ļoti mīksts un izturīgs.

Fat sēdekļu sistēma ir attīstīta no jau pazīstamā interjera dīvāna. Mīkstais un aicinošais sedeklis ir papildināts ar atzveltni no metāla rāmja un oriģināla tekstilšķiedras pinuma.  Jaunie audumi, kas pieejami arī lielajiem atbalsta spilveniem, piešķir radošu un neatkārtojamu raksturu jaunajām B&B Italia āra mēbelēm.

Āra mēbeļu kolekcijas katalogs.