Dizaina salona Inspira ekspozīcija jau otro gadu pēc kārtas apbalvota kā "Excellent Shop" Eiropas, Vidējo Austrumu un Āfrikas reģionā kategorijā "Branded Space".

Inspira ir itāļu ražotāja pārstāvis un partneris Latvijā jau kopš 2002.gada. Pagājušajā gadā pilnībā no jauna ir izveidota ekspozīcija saskaņā ar jauno Poltrona Frau konceptu, lai iedvesmotu klientus un piedāvātu viņiem praktiskus risinājumus mūsdienīgas un augstas klases dzīvesvietas aprīkošanai.

Poltrona Frau ekspozīcija Inspira salonā ir iekārtota kā nosacīts dzīvoklis. Viesistabā izvietotas dīvānu Massimosistema un GranToriono kompozīcijas. Ēdamistabā ap apaļo Bolero galdu izkārtoti Ginger Ale un Montera krēsli un Vitruvio kumodes ar ādas un melnkoka apdari. Dizaineres Paola Navone radītā gulta Lelit ar nolokāmu galvgali un sols T904 veido guļamtelpu. Mājas kabinetā izvietots rakstāmgalds un darba krēsls Ginger (dizainers ). 

Ekspozīcijā piedāvātās mēbeļu kombinācijas izceļas ar savu mūsdienīgo un internacionāli gaumīgo dizainu, bet pāri visam – ar Poltrona Frau nevainojamo izpildījuma kvalitāti, izmantotajiem materiāliem un uzmanību pret katru detaļu – īpašībām, kas nodotas no paaudzes paaudzē jau vairāk kā 100 gadu garumā.