Karstā un sausā vasarā grants ceļi pārvēršas nebeidzamā putekļu mākonī, kas ir nepatīkami ne tikai ceļa lietotājiem. Īpaši cieš apkārtējie iedzīvotāji, nemitīgie putekļi pat var bojāt elpošanas orgānus. Arī ceļa kvalitāte pasliktinās, jo tiek izdangātas bedres un rises.

Šo situāciju būtiski var uzlabot, apstrādājot grants ceļus ar Vincents Polyline ražoto līdzekli DUSTOFF. To var pielietot grantētu auto ceļu, piemājas ceļu un būvobjektu, piebraucamo ceļu segumu apstrādei. Sastāvu uzklāj uz grants ceļu virsmas ar laistīšanas paņēmienu. DUSTOFF labi absorbē mitrumu no atmosfēras un augsnes, tā rezultātā ceļa virsma ilgi saglabā mitrumu un neļauj putekļiem pacelties gaisā. Tādēļ tas ir ideāli piemērots kā atputekļošanas līdzeklis uz grantētiem ceļiem.

DUSTOFF galvenās īpašības: novērš grants virsmu putēšanu, novērš putekļu krāšanos ceļmalās, uzlabo noturību pret nodilšanu un paildzina virsmas kalpošanas ilgumu.

Šogad Ogres novada iedzīvotāji var nesūdzēties par putekļainām ceļmalām. Pašvaldības izsludinātajā konkursā par novada ceļu 13km garumā atputekļošanas līdzekli izvēlēts tieši Vincents Polyline DUSTOFF. Lasīt šeit>>