Vincents Polyline ir izstrādājis jaunu produktu- antipirēnu INWOOD Fire B ar uzlabotu ugunsdrošības klasi, kā arī samazinātiem dūmu un degošu pilienu rašanās indeksiem.

Antipirēnu INWOOD Fire B izmanto jaunās un rekonstruējamās būvēs – zāģmateriālu (latas, dēļi, spāres, brusas u.c.) apstrādei, kas nodrošina grūti degošas vai grūti uzliesmojošas koksnes iegūšanu. Antipirēnu INWOOD Fire B pielieto arī koksnes profilaktiskai pretuguns aizsargapstrādei slēgtās būvkonstrukcijās, kuras nav pakļautas tiešai atmosfēras nokrišņu iedarbībai (iekštelpās). Antipirēnu INWOOD Fire B var pārklāt ar cita veida pārklājumiem (lakas, krāsas ), lai uzlabotu koka ārējo apdari. Antipirēna INWOOD Fire B darbības mehānisms - uz koka virsmas veido plēves pārklājumu, kas liesmas iedarbībā pārvēršas sausā putu slānī un kavē liesmu piekļūšanu koksnes virsmai. Nav toksisks, nesatur polibrominētos difenilēterus (PBDE). Nesamazina koksnes stiprību un neizsauc metāla koroziju.

UGUNSDROŠĪBAS KLASE  . B-s1,d0 , LVS EN 13501-1+A1:2010

Jaunais produkts INWOOD Fire B jau pieejams Depo un Būvniecības ABC veikalos Rīgā, kā arī T/C Nodus Cēsīs, SIA Acteks Salacgrīvā un veikalā Ozolmājas, Balvos.