Latvijas Republikas Patentu valde un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera 25. aprīlī, Pasaules Intelektuālā īpašuma dienai veltītā svinīgajā pasākumā, apbalvoja konkursa laureātus nominācijā - „Gada preču zīme – pasaulei 2013".

Būvniecības ķīmijas produktu ražotājs Vincents Polyline konkursā ieguva trešo vietu, uzreiz aiz tādiem lieliem starptautiskiem uzņēmumiem kā: SIA Lattelecom (preču zīme "Dattum" - datu centrs) un AS Latvijas Balzāms (preču zīme "House of Riga Black Balsam”).

Uzvarētājus video uzrunā sveica tieslietu ministre Baiba Broka, pasākumā piedalījās un atzinību labāko preču zīmju īpašniekiem izteica ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Mārtiņš Lazdovskis, Patentu valdes un LTRK izveidotās kandidātu vērtēšanas žūrijas locekļi - augstākā vadība, kā arī lūgtie viesi.

Vincents Polyline direktors Andris Plociņš stāsta: „Mums bija svarīgi reģistrēt savu preču zīmi un to aizsargāt. Vincents Polyline jau ilgus gadus ir viens no kvalitātes līderiem Baltijas būvniecības ķīmijas tirgū un tādēļ ir bijuši mēģinājumi mūsu atpazīstamās preču zīmes izmantot konkurentu atdarinājumiem.”

Apbalvojumam kopumā tika pieteikta 131 aizvadītajā gadā reģistrēta preču zīme. Apbalvojuma saņēmēji tika noskaidroti, ņemot vērā balsojuma Patentu valdes interneta vietnē rezultātus (50%), kā arī Patentu valdes un LTRK pārstāvju žūrijas komisijas balsojumu (50%). Preču zīmi precei vai pakalpojumam pieteikt apbalvojumam nominācijā „Gada preču zīme - pasaulei" var kandidāts, kas Latvijas izcelsmes uzņēmējdarbību popularizējošu preču zīmi iepriekšējā kalendārā gadā reģistrējis starptautiskajā procedūrā vai ir Kopienas preču zīmes īpašnieks, precei vai pakalpojumam jābūt radītam Latvijas teritorijā un pieejamai patēriņam arī ārpus Latvijas.

SIA "Vincents Polyline" ir viens no Vincents Grupas uzņēmumiem, kurš tika dibināts 1997.gadā kā Lielbritānijas - Latvijas kopuzņēmums. Kopš 2005 .gada SIA "Vincents Polyline" tiek pārstāvēts tikai Latvijas kapitāls. Vincents Polyline specializējies būvķīmijas, betonu piedevu, hidroizolācijas materiālu ražošanā. Uzņēmums eksportē ap 35% no saražotā galvenokārt uz Baltijas valstīm, Krieviju, Gruziju. Pieprasītākie produkti ir betona piedeva Winmix, hidroizolācijas materiāli. Lielu popularitāti iekaro arī jaunie produkti- antipirēni un ekoloģiskās lineļļas krāsas un beices.