Vincents saimnieks Mārtiņš Rītiņš ir devies jau sen pelnītā mēnesi garā atvaļinājumā uz Ķīnu un Japānu, lai aprīlī atgrieztos spirgts, atpūties un atvestu daudz radošu ideju, ko piedāvāt Vincenta klientiem nobaudīt restorāna ēdienkartē.

Rūpējoties par restorāna godājamajiem klientiem, Mārtiņš savā vietā uz šo mēnesi bija gatavs atstāt tikai ar 2 Michelin (vismaz!) zvaigznēm apbalvotu šefpavāru. Un tādēļ martā restorānā Vincents “viesizrādēs” ir ieradies cits Mārtiņš- latviešu izcelsmes šefpavārs Martin Blunos no Anglijas.

Martins ir ar daudzpusīgu un atraktīvu personību, ļoti talantīgs un simpātisks. Dzimis un audzis Anglijā, TV zvaigzne, gatavojis vakariņas karalienei Elizabetei II un Apvienotās Karalistes premjerministram. Martins divas Michelin zvaigznes saņēma ar restorānu Lettonie, kas atradās Bristolē, bet, pārceļoties uz Bātu (Bath) un atverot nākamo restorānu BLUNOS, divas zvaigznes viņam sekoja. Mūsdienās viņš ir viens no Lielbritānijas slavenākajiem pavāriem, un ir plaši pazīstams, pateicoties viņa dalībai televīzijas 4. kanāla raidījumā "Iron Chef UK" un Austrālijas populārākajā šovā „Master Chef”.

Aicinām rezervēt galdiņu, lai nobaudītu Michelin vēsmas, ko Vincenta virtuvē šaja pavasara mēnesī ienes šefpavārs Martin Blunos.